Misyon

Üretimden müşteriye ulaştırana kadar en kaliteli araçlardan yararlanmayı, standartların üstüne çıkmayı firmamız misyon olarak belirlemiştir.

Vizyon

Türkiye’de saygınlığını kazanmış, marka kimliğini ön planda tutan, sıradan olmayıp “akla gelen ilk kamp sandalyesi firması” olmayı mağazamız vizyon olarak belirlemiştir.

Değerlerimiz

Türkiye Cumhuriyeti’ne bağlılık, insan sağlığına önem, müşteri değerlerine saygı ve müşteri hakkına rivayet konularında huuh.net öncelik tanır.

2017

kamp sandalyesi temelleri atıldı. Fikir olarak yola çıkarak ürünler hakkında araştırma yapıldı. 

2018

kamp sandalyesi ürünleri çeşitlendirildi. Lakin girişim yapmaya adım atmaya cesaret edemedik. Bu çerçevede rakip analizi yaparak eksiklerini ve doğru yaptıklarını tespit ettik. 

2019

kamp sandalyesi satışlarında insanların merak ettiklerini yapay bir şekilde tespit ettik. En çok satış yapılan pazaryerlerinde sanal ürün koyarak ürünlerimizdeki dönüşleri test ettik. 

2020

2020 yılı iyi başlamasa da adım atmak için zaman bulduk. 2020 yılında huuh.net kamp sandalyesi projesini ortaya çıkartarak insanlara kamp, plaj kamp sandalyesisi temelinde rejisör kamp sandalyesiyi uzun vadeli olarak satışa çıkarttık.